135 סדרת כלים נטענים לשימוש מקצועי

הכירו את סדרת 135 הכלים הנטענים הטובים בעולם!
הסדרה מיועדת לעבודה מקצועית של גננים, חקלאים ורשויות מוניצפאליות. הכלים חלק מסדרת AP SYSTEM המופעלת על ידי סוללת LITHIUM ION.

סטיל יצרנית כלי גינון למעלה מ 90 שנה, ממשיכה להוביל גם בתחום כלי גינון נטענים והנה פורצת דרך בציוד גינון מקצועי נטען המופעל על ידי סוללות אחרי שנים של ניסיון בייצור ופיתוח של כלי גינון אנו שמחים להציג בפניכם את הדור הבא של סדרות כלי גינון של סטיל:

סדרת כלים נטענים מקצועית STIHL וסדרת STIHL Lithium AP SYSTEM הכוללת מגוון ענק של כלי גינון שונים של STIHL לכל עבודות הגינון והחצרנות, כלי הגינון מופעלים באמצעות סוללת LITHIUM ION איכותיות.

 


למה דווקא כלי גינון נטען של סטיל?
כבר מההפעלה הראשונה תוכלו להתרשם מכך שכלי הגינון הנטענים של STIHL הינם שקטים ביותר וידידותיים לסביבה ומעל לכל יעילים וחסכוניים באנרגיה. היכרות רבת שנים עם אופי העבודה בגינה הביאה את סטיל לייצר מוצרים שהם נוחים, מעוצבים ופשוטים לתפעול לכל משתמש - החל מגננים מקצועיים ועד המשתמש הביתי. לבסוף, על מנת לתת בקרת איכות סופית לכלל לקוחותינו, כל כלי גינון של סטיל שעוזב את המפעל, מונע ונבדק לפני אריזתו.

 

קהל יעד: גננים, קבלני גינון וחברות גדולות. רשויות מוניציפאליות. מוסדות ציבוריים. לקוחות פרטיים.


יישום: כיסוח עשבייה בשטחים גדולים וקשים. גיזום, אחזקה וטיפוח גינות גדולות. גיזום ותחזוקת עצים. 

 

יתרונות ללקוח: משקל מאוזן ונח לעבודה. ביצועים חזקים ומדויקים. ניתן לעבוד בגשם. אין צורך בהגנת שמיעה – שימוש באוזניות מגן לא חובה. עבודה ממושכת בסביבה רגישה לרעש. ניתן להפחית משקל ע"י שימוש בכבל.

מגזמת גובה נטענת HLA 135


HLA 135 המגזמת גדר חיה הנטענת של STIHL החזקה ביותר בקטגוריה לשימוש מקצועי. לגיזום שיחים וגדרות חיות כמו כן גם צמחיה הקרובה לקרקע. אידאלית לעבודה באזורים רגישים לרעש.


ניתן לכוונן את ראש הגיזום בזווית של עד 145 מעלות ללא שימוש בכלים. להב גיזום דו צדדי לעבודת חיתוך מדויקת ונקיה.


ידית שליטה אינטואיטיבית עם תצוגת LED. אורך כולל של 249 ס"מ.

מגזמת גובה נטענת קצרה HLA 135K

HLA 135K מגזמת גדר חיה נטענת קצרה של STIHL החזקה ביותר בקטגוריה לשימוש מקצועי. לגיזום שיחים וגדרות חיות כמו כן גם צמחיה הקרובה לקרקע.


אידאלית לעבודה באזורים רגישים לרעש. ניתן לכוונן את ראש הגיזום בזווית של עד 145 מעלות ללא שימוש בכלים. להב גיזום דו צדדי לעבודת חיתוך מדויקת ונקיה.


ידית שליטה אינטואיטיבית עם תצוגת LED. אורך כולל של 219 ס"מ.

חרמש כידון נטען מקצועי FSA 135

חרמש נטען מקצועי של STIHL כידון עם בית לסוללת AP בגוף המכשיר. החרמש מיועד לעבודות כיסוח קשות בשטחים גדולים.


ידית בקרה ארגונומית עם אפשרות בחירה של מהירויות העבודה. מסנן אוויר למשך עבודה ארוך יותר בין הטיפולים.

חרמש נטען מקצועי FSA 135 R

חרמש נטען מקצועי ועוצמתי של STIHL עם בית לסוללה מסדרת AP בגוף הכלי. לעבודות כיסוח מסיביות באזורים גדולים ובמקומות עם רגישות לרעש.


קוטר מעגל החיתוך 420 מ"מ עם ראש כיסוח AutoCut של STIHL. ידית בקרה ארגונומית עם נוריות LED עם אפשרות שליטה במהירות העבודה להתאמה מלאה ולחיסכון באנרגיית הסוללה.


מסנן אוויר למשך חיי שירות ארוכים יותר. ניתן לשימוש עם עוד אביזרי כיסוח של STIHL מגיע עם קסטה AutoCut.

משור גובה טלסקופי נטען HTA 135

HTA 135 משור גובה טלסקופי נטען של STIHL החזק ביותר בשוק. בעל רעש עבודה ורטט נמוכים. לשימוש מקצועי בתחזוקת עצים וגיזום בגובה.


שרשרת 3/8P ראש משור ממגנזיום קל משקל. וו מובנה להסרה של ענפים רופפים מהעץ.


מוט טלסקופי חזק במיוחד עם כיוון פתיחה מהיר. אורך כולל מתכוונן בין 285 - 405 ס"מ

מנוע קומבי נטען KMA 135 R

מנוע קומבי נטען חזק ועוצמתי בעיצוב עכשווי של STIHL. מנוע קומבי עם פתח לסוללה AP בגוף המכשיר. מתאים לעבודות בסביבה רגישה לרעש. מתאים לשימושים רבים הודות למגוון רחב של ראשי קומבי של STIHL.


ידית ארגונומית עם תצוגת LED ואפשרות לשליטה במהירות הכלי דבר המאפשר להתאים את המהירות לעבודה ולחסוך באנרגיית הסוללה. ידית לולאה ומסנן.

יתרונות הסדרה

המוצרים הנטענים של STIHL נבדלים במאפיינים הבאים:
מניעים בקלות. הם שקטים וניתן להשתמש בהם גם במקומות רגישים לרעש. הם קלי משקל. הם אינם מזהמים אינם מייצרים פליטות גזים. אין צורך בהכנת דלק לתערובת וטיפול בדלק.

המוצרים הנטענים עמידים ודורשים מינימום תחזוקה. המערכת המודולרית מאפשרת להשתמש בסוללה אחת עבור מספר מוצרים נטענים שונים. בדרך כלל, אין צורך בשימוש במגני אוזניים בזמן ההפעלה. ככלל, הרעידות והעומס שמופעלים על המשתמש בזמן ההפעלה הם נמוכים.

 

מסנן אוויר רשת בשילוב מתכת לשמירה על אורך חיי הכלי, תורם לשמירה על חום מנוע תקין במהלך העבודה , קל לניקוי. איכות של כלים מוטורים למקצוענים. מתאים לכל לקוח שיש ברשותו סוללות AP. עבודה ממושכת בסביבה רגישה לרעש. מהירויות סיבוב מנוע משתנות, מהירות גבוהה ניסור/חיתוך/גיזום באיכות מהירות נמוכה חוסכת אנרגיה.


פילטר אוויר. מוט העברת כוח קשיח. אביזרי קצה (ראשים) מקצועיים כמו במוטורי. מנוע חזק. מהירות תנועה גבוהה. מתאים לעבודה עם כל מגוון הסוללות מסדרת AP/AR. בית סוללה מובנה בכלי. משקל מאוזן ונח לעבודה. ניתן לעבוד בגשם. שלושה מצבי עבודה לחיסכון באנרגיה. שקט. חשוב לשים לב המהירות הנמוכה במנועי STIHL מקבילה או גבוהה ממהירות הגבוה של המתחרים.קהל יעד: גננים, קבלני גינון וחברות גדולות. רשויות מוניציפאליות. מוסדות ציבוריים. לקוחות פרטיים.


יישום: כיסוח עשבייה בשטחים גדולים וקשים. גיזום, אחזקה וטיפוח גינות גדולות. גיזום ותחזוקת עצים. 

 

יתרונות ללקוח: משקל מאוזן ונח לעבודה. ביצועים חזקים ומדויקים. ניתן לעבוד בגשם. אין צורך בהגנת שמיעה – שימוש באוזניות מגן לא חובה. עבודה ממושכת בסביבה רגישה לרעש. ניתן להפחית משקל ע"י שימוש בכבל.


צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ורכישת כלים מסדרה 135