סינון
סוג הפעלה
שימוש
סוג המוצר
סוג מפוח
מנוע STIHL

מפוח עלים - שואב אבק

מפוח העלים העוצמתי של STIHL - מפוח עלים נטען או מוטורי, לשימוש ביתי ומקצועי - הפתרון המושלם לניקוי הבית, הגינה והחצר

המפוחים והמטאטאים של STIHL אוספים בצורה חלקה וקלה סוגי לכלוך שונים. מכשירים אלה יתמודדו עם סוגים שונים של משטחים, בקלות ובמהירות. המטאטאים הם רב תכליתיים, חוסכים בזמן ונוחים לשימוש. התוצאה - סביבה מטופחת ונקייה תוך דקות.

 

מה זה מפוח עלים?

מפוחי עלים הם כלי גינון שמשמש לסילוק עלי שלכת ופסולת גינה באמצעות אוויר הנדחף מצינור. חברת STIHL מייצרת מגוון רחב של מפוחי עלים, כאשר השוני ביניהם נובע מעוצמת המנוע, הלהב, מהירות הפעולה ומשתנים נוספים. בתחילת הדרך, מפוחי עלים נועדו לנקות שטחים מוגדרים מעלים והיו בשימוש בעיקר בעונת הסתיו. בשנים האחרונות מפוחי העלים משמשים לניקוי שטחים נרחבים בצורה מהירה ויעילה ע"י ריכוז העלים או הפסולת לערמה מרוכזת על מנת לפנות אותה בצורה קלה ומהירה.


מה מיוחד במפוחי העלים של STIHL?

  • נוחות - מפוחי העלים של STIHL מעניקים למשתמש נוחות מרבית בעבודה.
  • איכות - מפוחי העלים של STIHL מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים, עם מנועים אמינים וחזקים, ראשי כיסוח מתאימים לכל משימה, ואביזרים משלימים לנוחות המשתמש.
  • עוצמה - מפוחי העלים של STIHL מצויידים בעוצמת כיסוח יוצאת דופן, שמאפשרת להתמודד עם עשב קשה.
  • חסכוניות - מפוחי העלים של STIHL מאפשרים לחסוך בדלק, בחשמל או בסוללה, בהתאם לדגם. 


סוגים של מפוחי עלים

מפוח גב

מפוח גב הוא מפוח עלים שניתן לשאת אותו על הגב. לרוב מפוחי גב יהיו כבדים יותר היות ומגיעים עם מנוע גדול יותר ומניפה גדולה יותר, אשר נותנים הספקי אוויר גבוהים במיוחד. מפוח גב מיועד לעבודה מסיבית לאורך כל היום. חלופה זמינה למפוחי הגב היא מפוח נטען עם סוללה על הגב, פתרון שקט יותר ויעיל בהתאם לצרכי המשתמש.

מפוח עלים ידני

מפוח ידני מיועד לעבודות גינון וניקיון בשטחים קטנים וסבוכים, בין צמחים או עצים צפופים. חברת STIHL מייצרת מגוון רחב של מפוחים ידניים. בחברת ש.ונציה תמצאו את המפוחים המתאימים ביותר לצרכן הישראלי ולתנאי האקלים בארץ. 

מפוח שואב גורס עלים

מפוח שואב עלים הינו המפוח המתקדם ביותר אשר מהווה פתרון מלא - גם ריכוז העלים בנקודה אחת במהירות וגם ניקוי השטח ע"י שאיבה שלהם. בתהליך השאיבה, מפוח שואב עלים של סטיל גורס את העלים ובכך מקטין את נפחם לכעשרה אחוז מהנפח המקורי. בעזרת הקטנת הנפח ניתן לאסוף כמות גדולה יותר של עלים בסל האיסוף. אל המפוח-שואב תוכלו לחבר שק איסוף של 40 ליטר אשר נתלה ישירות על צינור השואב כך שלא תצטרכו לשאת אותו על הכתף. בזכות הצורה הא-סימטרית של המפוח-שואב, שק האיסוף אינו מפריע למפעיל בעבודתו. 

  • לחצו למעבר לכתבה על שימוש ותפעול נכון של מפוחי יד
  • לחצו למעבר לכתבה על שימוש ותפעול נכון של מפוחי גב
  • לפרטי תנאי האחריות לחצו>>