אל תטענו שלא ידעתם!

STIHL

ציוד הגינון הנטען הטוב בעולם

חברת STIHL מייצרת ומפתחת בעצמה את הסוללות עבור הכלים הנטענים שלה.

כל זה על מנת לקבל סוללות איכותיות בעלות אורך חיים ארוך ובמקביל לשמור על בטיחות המוצר. STIHL מפתחת את הסוללות כך שתשמורנה על גודל ומשקל סביר, לטובת ייעול עבודת הלקוח עם כלי הגינון  הנטענים. כל סוללות החברה הן בטכנולוגית Lithium-ion - הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הסוללות.

סדרה AP-System הסדרה המקצועית והמובילה בעולם בתחום ציוד הגינון והחקלאות הנטען.

לחצו כאן לכלי גינון נטענים מקצועיים

תפעול קל ונוח


הכלים הנטענים קלים ונוחים להפעלה במינימום תפעול ותחזוקה

מערכת מודולרית


 שימוש  בסוללה אחת עבור מספר מוצרים נטענים

ביצועים חזקים


כלים נטענים לעבודה מקצועית של גננים, חקלאים וברשויות

שקטים וידידותיים לסביבה


ניתנים לשימוש במקומות רגישים לרעש ואינם מייצרים פליטות גזים

למה דווקא כלי גינון נטענים של STIHL?

סדרה AP-System הסדרה המקצועית והמובילה בעולם בתחום ציוד הגינון והחקלאות הנטען. בעלת מגוון רחב של דגמי כלים ומבחר רחב של סוללות . בסדרה זו יש סוללות שנכנסות ויושבות בתוך המכשיר יש אופציה לעבוד איתן עם תיק גב או נרתיק ומתאם בנוסף בסדרה זו יש סוללות גב לעבודה של שעות רבות דגמי AR. ניתן להעביר את הסוללות ממכשיר למכשיר ניתן לעבוד עם כל הכלים עם כל הסוללות באותה סדרה. כמו כן ניתן לרכוש כלים ללא הסוללה דבר שחוסך עלויות רבות.


כבר מההפעלה הראשונה תוכלו להתרשם מכך שכלי הגינון הנטענים של סטיל הינם שקטים ביותר וידידותיים לסביבה ומעל לכל יעילים וחסכוניים באנרגיה. הסוללה של חברת סטיל מיוצרת בצורה שמתאימה לעבוד עם מספר רב של מכשירים. ניתן אפשר לעבוד עם כל הסוללות בכל המכשירים ולהפך. כל מכשיר הנו בעל צריכת אנרגיה שונה לכן משך העבודה נקבע לפי שילוב בין המכשיר לסוללה . סוללה בעלת אמפר שעה גבוה יותר תעבוד זמן רב יותר. יש להתחשב גם במשקל הסוללה , חשוב לדעת שזמן העבודה נקבע בזמן עבודה נטו ולא בשעות העבודה עם המכשיר.

 

סוללות STIHL הן בעלות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק הסוללות , טכנולוגיית  ליתיום איון ( Lithium-Ion).
בכלים הנטענים של סטיל יש אלקטרוניקה מתקדמת ביותר דבר אשר מבטיח זמן עבודה רציף ושמירה על כוח המכשיר לאורך כל מהלך העבודה גם כאשר הסוללה לא טעונה במלואה. מערכת בקרה אלקטרונית מבקרת את צריכת האנרגיה של המנוע כך שזרם החשמל ומתח החשמל משתנה לפי מצב הטעינה של הסוללה. את כל הסוללות של כלי הגינון הנטענים של סטיל ניתן להטעין בכל המטענים.

 

 

התקדמו לסדרת 135 - הכלים הנטענים הטובים בעולם!


לחצו כאן וגלו את סדרת 135 החדשה והמתקדמת ביותר

118133
פריט 1 13
פריט 2 13
פריט 3 13
פריט 4 13

כל סוללות החברה הן בטכנולוגית Lithium-ion - הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הסוללות.

לפרטים נוספים

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ורכישת כלים נטענים