כלי גינון נטענים

למה דווקא כלים נטענים?

לעיתים אנו פוגשים לקוחות אשר שואלים "למה לי לעבוד עם כלי גינון נטען?" או "כמה זמן מחזיקה סוללה והאם צריך להחליף סוללה כל שנה ?" ועוד שאלות בנושא.

בוא נכניס קצת סדר:

מדוע לעבוד עם ציוד גינון נטען?

  • כלי גינון נטענים קלים מאוד לתפעול, בעלי תחזוקה פשוטה וקל לטיפול ושרות, לציוד זה אין מכלולים מתקלים לדוגמה: מסנן אוויר או מסנן דלק, אין מאייד (קרבורטור), אין מצת (פלג) ואין חוט התנעה. מכלולים אלו מתקלים וצורכים תחזוקה ולכן הטיפול בכלי הגינון המוטורים יקרים יותר לאורך זמן.
  • בנוסף בכלי גינון נטענים אין צורך בהכנת דלק תערובת, דבר אשר גורם לחיסכון בעלויות ובזמן .
  • כלים נטענים שקטים יותר מכלים המונעים על מנוע בנזין (מוטורי), לא פולטים עשן (שאותו נושם בדרך כלל המפעיל),רמת הזעזועים של הכלי נמוכה משמעותית עד לא קיימת בכלל - דבר אשר משפיע גם על יעילות העבודה.
  • היקר הוא הזול עם חיסכון בעלויות. הרכישה הראשונית של כלי גינון נטענים הנה יקרה יותר מכלי גינון מוטוריים מקבילים כיוון שבזמן הרכישה של המכשיר עצמו יש צורך ברכישת סוללה עבורו, אך הסוללה שוות ערך לרכישת דלק, כאשר משווים מכשיר מול מכשיר ללא דלק וסוללה המחירים די דומים.
  • סוללות של חברת סטיל מסוג lithium-Ion מחזיקות לפחות שנתיים עד שלוש ואף יותר מכך, מה שאומר שבזמן הרכישה בעצם רכשנו דלק לשנתיים וחצי ויותר.

סוללה אחת מספר כלים רב ומגוון.

אנו בחברת ש.ונציה וחברת סטיל מאפשרים לכם, הלקוחות לרכוש גוף של מכשיר גינון נטען ללא הסוללה והמטען דבר אשר חוסך בעלויות. לקוח שרכש בעבר מכשיר נטען עם סוללה ומטען יכול להשתמש באותה סוללה למגוון כלי גינון נוספים.

כלי גינון נטענים מקצועיים או ביתיים:

חברת STIHL היתה הראשונה ליצר ציוד גינון נטען מקצועי. חברת ש.ונציה היתה הראשונה לייבא ולהפיץ ציוד גינון נטען מקצועי בישראל משנה 2010.

חברת סטיל מציע לשוק אופציות שונות ומגוונות של כלים נטענים.

  • כלי גינון מקצועיים נטענים מסדרת AP SYSTEMהסדרה מיועדת לעבודה מקצועית של גננים, חקלאים ורשויות מוניצפאליות

  • כלי גינון חצי מקצועי מסדרת AK SYSTEMהסדרה מיועדת לבית פרטי או לגינון חצי מקצועי , היתרון שלה עבור בית פרטי הינו האפשרות לעבוד עם סוללה אחת על מגוון רחב של מכשירים

שתי סדרות אלו בעלות סוללהv 36 מסוג lithium-Ion

  • בנוסף חברת סטיל מציעה ללקוחותיה סדרת כלים נטענים AI SYSTEM עם סוללה מובנת - הסדרה מיועדת לבתים פרטיים שאין להם צורך ליותר מכלי גינון אחד או שניים.

  • כמו כן יש סדרת כלים נטענים קטנים עם סוללה נשלפת AS SYSTEM

איך יודעים מה הוא כלי גינון מקצועי?

ראשית שאולים את איש המכירות בתחנת השרות או אצל היבואנים וכמובן אפשר לבדוק גם באתרי אינטרנט וכ"ו.

מה שמאפיין את כלי הגינון המקצועיים הינו מספר רב של מכשירים ודגמים שעובדים על אותה סוללה, לדגומא : גוזמות גדר חיה של STIHL - יש גוזמות ידניות בשני דגמים ומגזמות גובה בשני דגמים עם ראש מתכונן כאשר אחת מהן אפילו טלסקופית, מה שלא קיים בכלי גינון מוטוריים.

מגוון הציוד בכלי גינון המקצועיים של החברות המובילות הוא קרוב לעשרים מוצרים שונים ודגמים שונים: חרמשים, מסורים, גוזמות גדר חיה, מפוחים, מסורי דיסק, מכסחות דשא, מנערות זיתים, מסורי גובה ועוד.  לכלי גינון אלו מגוון של סוללות בזמני עבודה משתנים ומשקל שונה. ניתן לבחור מסוללות אשר נכנסות למכשיר גינון עצמו ועד סוללות אשר נישאות על הגב עם מנשא איכותי ואורתופדי.

אחד היתרונות הגדולים של חברת STIHL הינו הוותק ומקצוענות של למעלה מ-90 שנה בתחום ציוד הגינון ומסורי השרשרת, לכן בסטיל יודעים היטב מה הצורך של הלקוח ומה הם היתרונות החשובים שכל כלי גינון יכול לתת ללקוח, כמו משקל, מהירות סיבוב שרשרת או מהירות הסיבוב של גיר החרמש או מהירות תנועת הסכינים במגזמות.

חברת סטיל משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור המנועים של הכלים ובסוללות המתקדמות ביותר, דבר אשר מקנה שילוב מנצח. כל זמן שהסוללה מעבירה אנרגיה (חשמל) פועל המכשיר מלוא עוצמת המנוע.

 

אל תטענו שלא ידעתם!